Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Division 2

Councillors for Division 2 (RM of Dufferin 190)

James Anderson – from 1913 to 1914

W. McClenghan – from 1915 to 1921

G.S. Read – from 1922 to 1925

Thorne M. Eddy – from 1926 to 1931

James Wilson – from 1932 to 1933

Thorne M. Eddy – from 1934 to 1941

R.H. Anderson – from 1942 to 1943

George S. Read – from 1944 to 1965

T.R. Mountenay – from 1966 to 1974

Elmer Neugebauer – from 1975 to June 1982

Barry Pollock – from July 1982 to October 1984

E. Huber – from November 1984 to October 2000

Lorrie Zinn – from November 2000 to