Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Division 4

Councillors for Division 4 (RM of Dufferin 190)

W.J. Peel – from 1913 to 1913

C.A. Smith – from 1914 to 1914

C.W. Bradley – from 1915 to 1915

T. Irwin – from 1916 to 1919

W.G. Palmer – from 1920 to 1921

William Tindall – from 1922 to 1945

J.M. Tomlinson – from 1946 to October 1959

John C. Bull – from November 1959 to 1965

John F. Thomason – from 1966 to 1975

Donald J. Robinson – from 1976 to October 2005

Shirley Hickey – from November 2005 to November 2014

Brent Smith – from December 2014 to